Komandant Hoxha: Menduhi nuk do ta lëshoj qeverinë. Ja përse


Xhezair Shaqiri, i njohur si komandant Hoxha ka komentuar zhvillimet e fundit pas vendimit të gjykatës, e cila e dënoi me tre vite burg Menduh Thaçin, njofton agjencia e lajmeve INA.

“Une po ju garantoj se Menduh Thaçi nuk del prej qeverise.

Dhe mos u frigoni qe Thaçi hyne ne burg,po veç e mbajne ne komplug.StrugaLajm

Ne keto momente ku pdsh e ka frymarjen e fundit dhe me hymjen ne qeveri ka zane frymemarjen me ju stabilizuar, Thaqi nuk del nga qeveria jo qe bese,” është shprehur Hoxha. INA

In : Aktuale

Loading...
loading...