Ahmeti pas dhunës ndaj Selës,kam qënë në kontakte të vazhdueshme me të!

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti pas dhunës në Kuvend dhe goditjes nga huliganët maqedonas ndaj Ziadin Selës u shpreh se ka qenë në kontakt të vazhdueshëm me të deri sa është shtrirë në spital.

“Kam qenë në kontakt të vazhdueshëm me z.Selën mbrëmë gjatë gjithë kohës deri në shtrimin e tij në spital, gjithashtu edhe sot kam kontaktuar me mjekët për të mësuar për gjendjen e tij shëndetësore” u shpreh Ahmeti

Ndryshe mbrëmë në Kuvend mbetën të lënduar mbi 100 persona në mesin e tyre edhe lideri i LSDM-së Zoran Zaev, Ziadin Sela dhe shumë deputet tjerë.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...