Sulmohet nga tre persona, plagoset me armë zjarri 50 vjeçari nga Shkupi

Dje më datë 18.05.2022 rreth orës 19.30 në SPB Shkup, nga Kompleksi i klinikave “Nënë Tereza” është raportuar se me lëndime është sjellë LM (50) nga Shkupi.

Punonjësit e policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe në bisedë me ta, L.M. ka raportuar se rreth orës 19 në rrugën 28 ​​në Singeliç është sulmuar nga tre persona pas së cilës BJ, i cili e ka njohur, ka gjuajtur disa plumba në drejtim të tij dhe i ka shkaktuar një plagë me armë zjarri në këmbë.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur pjesë të ekipit nga SPB Shkup. Po merren masa për zbardhjen e rastit, thuhet në kumtsën e MPB-së.

Loading...
loading...

Loading…


loading…