Sulmohet Nojzy në Ulqin me tavëll duhani (Video)

Këngëtari shqiptarë Nojzy, gjatë një paraqitje të tij në një lokalë nate në Ulqin, është gjuajtur me një tabëll duhani, por fatmirësisht nuk është goditur.

Agjencia e Lajmeve “Top-NEWS”, ka siguruar video ekskluzive të sulmit, ndaj reperit shqiptar Nojzy.

Pas sulmit menjëherë kanë reaguar badigardët e tij personal dhe është evituar  incident më I madh.

Në fund të videos shihet se si në skenë, fluturon tablla e duhanit.

Baidagardët dhe organizatorët,  nuk arrtën  të zbulojnë sulmuesin e repereit shqiptarë Nojzyit.StrugaLajm

Paraqitja e tij nuk është ndaluar pasi u tejkalua incidenti dhe Nojzi vazhdoi të këndoj.

 
Loading…


loading…