Sulmon me cekan,paditet qytetari i Strugës!

Stefan Dimoski zëdhënës i policisë për rajonin e Ohrit dhe Strugës njofton se një 34 vjeçar nga Struga ka fituar padi penale pasi ka tentuar të sulmojë me cekan pronarin e një shitoreje elektro në Strugë.Strugani pasi është përplasur verbalishtë me pronarin ka shkuar në makinë për të marr cekanin me të cilin ka tentuar të sulmojë pronarin .Por sipas policisë ai në këtë tentativë është ndalur nga rojtari i shitores.Policia po e heton rastin.(Strugalajm.com)

 StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...