Sulmuesi i Ziadin Selës nuk përgjigjet pse deshi ta vret liderin e LR-PDSH-së

Njëri nga sulmuesit e kryetarit të LR-PDSH-së, Ziadin Sela, gjatë ditës së djeshme është arrestuar nga policia dhe është nxjerrur para prokurorit publik, ku edhe u vendos të gjykohet për veprën “tentim për vrasje me paramendim”, njofton Telegrafi Maqedoni.StrugaLajmStrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...