TARAVARI: CILËT JANË ATA QEVERITAR QË DUAN TË HAPIN KAZINOTË DHE JO SHKOLLAT?

Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët dhe njëherit edhe kryetar i Komunës së Gostivarit Arben Taravari në profilin e tij në Fejsbuk ka reaguar lidhur me hapjen e hazinove dhe bastoreve.

“Nuk e di se cilët janë ato pjesëtarë të qeverisë që duan të hapen kazinotë dhe jo shkollat?!”, shkruan Taravari, StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...