Taravari:Edhe kolegët deputetë dhunuan Selën në Kuvend

Të ftuar në emisionin “200” në Alsat-M ishte sekretari gjeneral i LR PDSH-së Arben Taravari, ku u diskutua rreth ngjarjeve në Kuvend si dhe për pjesëmarrjen në Qeverinë Zaev, transmeton Gazeta Express.

Taravari ka thënë se disponojnë pamje akoma më tmerruese ku huliganët ushtrojnë dhunë ndaj Selës e të njëjtat i ka prezantuar edhe në institucionet e larta amerikane.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...