Tërmet i lehtë ndjehet në Strugë!

Tërmet i lehtë është regjistruar sot para dite në Ohër dhe rrethinë.Tërmeti ka ndodhur rreth orës 11 e 42 me magnitudë 2.9 shkallë  sipas Rihterit. Sipas të dhënave të deritanishme, tërmeti është ndjerë në Ohër dhe në Strugë.StrugaLajmStrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...