Ukrainasi u del përpara autoblindave ruse, tenton t’i ndalë me trupin e tij

Kjo pasi që forcat ruse nisën pushtimin me tërë arsenalin ushtarak, teksa deri tash raportohet për qindra viktima, shkruan lajmi.net.

Një video e jashtëzakonshme është shpërndarë në rrjete sociale, ku shihet se si një ukrainas  u del përpara veturave ushtarake ruse dhe tenton që me trupin e tij t’i ndalë ato.StrugaLajm

Videoja është bërë virale në rrjet. /Lajmi.net/StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...