Ushtria ukrainase poston videot e fundit të shkatërrimit të makinerive ruse nga dronët (VIDEO)

Ushtria e Ukrainës ka publikuar pamje të reja të shkatërrimit të makinerive luftarake ruse nga dronët “Bayraktar” që po bëjnë dallimin në këtë luftë.

Në një video të postuar në rrjete sociale nga faqja zyrtare të Ushtrisë së Ukrainës nëpër rrjete sociale, shihet se si po shkatërrohen tanket dhe mjetet e tjera luftarke ruse që janë futur në Ukrainë për të pushtuar vendin.StrugaLajmStrugaLajm

Këto janë pamjet:StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...