Vajzat nga diaspora sulmojnë policët në Gjilan (Video)

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale tregon një moment rrahjeje mes disa vajzave dhe policëve.

Sipas përshkrimit të videove, ngjarja ka ndodhur në Gjilan. Faqja që ka publikuar videon thotë se “vajzat ishin nga diaspora”.

“Mbrëmë në qytetin e Gjilanit ka ndodhur kjo përleshje mes një grupi të vajzave dhe policisë në një diskotekë, vajzat kishin ardhë nga diaspora”, thuhet në përshkrim.

Megjithatë, informatat në video nuk janë të konfirmuara.

Për më shumë, ndiqeni videon.StrugaLajm

Ads by Revcontent

From the Web
Loading…


loading…