Vdes 60 vjeçarja në Strugë, kishte ardhur me pushime

Një grua rreth të gjashtëdhjetave ka gjetur vdekjen në Strugë . Siç mëson Strugalajm nga burime policore viktima e cila është nga Kumanova është gjetur pa shenja jete në As-Kamp ku ka qëndruar me pushime bashkë me familjen. E ndjera ka shkuar të lajë enët dhe në një moment ka humbur ndjenjat referojnë këto burime . Për momentin nga autoritetet përkatëse po hetohet rasti. (STRUGALAJM.COM)

Loading...
loading...Loading…


loading…