Veleshta përforcohet me tre futbollistë të rinj

+3 ✍️
Kryesia e klubit gjatë ketyre ditëve ka zyrtarizuar edhe 3 përforcime!🎉🎉

➡️ Stojancho Velinov( Sulmuesi me një eksperiencë të pasur me parë është aktivizuar me skuadra si:
Bregalnica,Teteks,Sileks,Renova,Rabotnicki,Trepça 89,Akademija Pandev,Osogov
➡️ Azdren Mena(Sulmues Krahu,vjen nga ekipi i Korabit)
➡️ ILija Dalcheski(Qendërmbrojtës ,më parë është aktivizuar me ekipin e Llabunishtës dhe Karaormanit)

ForcaVeleshta🔴⚫️💪

Loading...
loading...Loading…


loading…