“Veleshta United” fiton bindshëm ndaj Enhallonit-Strugë, siguron gjysmëfinalen e Kupës

“Veleshta United” fiton bindshëm ekipin “Enhallon” dhe kualifikohet për në gjysmëfinalen e kupes se Maqedonise se Veriut në futsall.Sipas drejtuesëve të “Veleshta United” ekipi nga Veleshta ka arritur të fitojë ekipin nga Struga me një rezultat 10 me 1 performancë e cila i ka siguruar kualifikim në gjysmëfinalen e kupës së Maqedonisë. (Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…