Veleshta United triumfon ne derbin e Struges

Veleshta UNITED triumfoi ne derbin e qytetit kunder ekipit te Struga-Enhallon nga Struga.

Ishte nje ndeshje e bukur ku ekipi nga Veleshta u tregua me e sakte ne shfrytezimin e shanseve te krijuara dhe ne fund rrezulltati perfundoj 2-4 ne te mire te ekipit mysafir nga Veleshta.

Loading...
loading...Loading…


loading…