Vetë aksidentohet kamioni në Qafë Thanë,bllokohet rruga

Një kamion ka bllokuar rrugën Strugë -Qafë Thanë .Siç bëjnë të ditur dëshmitarët okular kamionit i është plasur goma dhe për pasojë ka humbur kontrollin .Ndërkohë po bëhen pëepjekje për zhbllokimin e rrugës.Nuk raportohen dëme në njerëz dhe makina.(Strugalajm.com)

Loading...
loading...

Loading…


loading…