Video-hit/Boshnjaku pjek qengjin në oborr ,reagon ashpër zvicerani duke ja shuar zjarrin

Një video që dyshohet se është xhiruar në Zvicër është shfaqur në rrjetet sociale dhe është bërë hit pasi është publikuar nga mediat serbe.

I moshuari Dejan gjoja është nga Ballkani, dmth nga Bosnja dhe Hercegovina, ka vendosur të piqte një qengj në oborr, por kjo e ka inatosur fqinjin e tij.

I riu ka vrapuar në oborrin e tij me një fikës zjarri me të cilin ka shuar zjarrin dhe nuk e ka lejuar ballkanasin të piqte qengjin.

Sipas mediave serbe, kjo video është xhiruar në Zvicër.

Loading...
loading...

Loading…


loading…