Vjehrri duke përdor armën rrah brutalisht nusen

Një dramë e vërtetë ka ndodhur në Vrapçishtë të Gostivarit, vjehrri ka rrahur brutalisht nusën duke përdor armë.

Ngjarja ka ndodhur dje pasdite kur nusja me iniciale E.A. (25) është kthyer nga vizita e saj te prindërit. E.A. është rrahur nga vjerri i saj A.A.(49) pas një zënke verbale. Në atë moment vjerri ka nxjerr armën e tij dhe ka filluar ta rrah brutalisht nusen.

Pas një kohë të shkurtër në vendin e ngjarjes kanë arritur ekipet policore të Tetovës dhe Gostivarit. A.A. është privuar nga liria dhe i është marrë arma e tij.StrugaLajm
Loading…


loading…