Vriten dy persona me “kallash”

Policia maqedonase është në këmbë, pasi dy persona janë gjetur të vrarë në Koçan. Rastin në polici e ka paraqitur personi S.M.  28 vjeçar, transmeton Gazeta Lajm. Ai ka thënë policisë se në shtëpi ka gjetur të vrarë personat S.G. (42) dhe J.P. (25), me çka janë demantuar dyshimet e paraqitura në opinion se dy personat e vrarë mund të jenë ish funksionarët e lartë policorë që janë arratisur, pasi akuzohen për vepra të rënda penale nga PSP. Sipas informatave të para te policisë, pran tyre është gjetur një pushkë automatike.

In : Aktuale

Loading...
loading...