Vritet një i ri në Çair me kallashnikov(FOTO)

Një persona është vrarë para disa minutave në rrugën Xhon Kenedi në Çair, më saktësisht në stacionin e autobusit, raporton SHENJA.

Fillimisht u dëgjuan disa krisma nga armë “Kallashnikov”, ndërsa në vendngjarje qëndron i shtrirë një djalë i moshes mes 20-30 vjeç.

Dëshmitarë okular për TV SHENJA thanë se sulmuesit kanë gjuajtur nga një veturë në lëvizje, veturë e tipit YUGO.StrugaLajm

Motivet e vrasjes ende nuk dihen, ndërsa në vendin e ngjarjes arritën ekipet e policisë dhe ndihmës së shpejtë. /SHENJA/
Loading…


loading…