Vritet një polic në veri të Kosovës, një tjetër mbetet i plagosur

Tronditëse: Vritet një polic në veri të vendit, një tjetër mbetet i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Banjskë të Zveçanit.

Burime të Veriu.info bëjnë të ditur se ky incident me armë zjarri ka ndodhur mes Policisë së Kosovës dhe grupeve kriminale serbe.

Siç mëson Veriu.info, si pasojë e këtij sulmi të ndodhur në një pikë kontrolli të policisë, është vrarë një polic kurse një tjetër ka mbetur i plagosur.

In : Aktuale

Loading...
loading...