WizzAir refuzon udhëtarët shqiptar me biletë të blerë (Video)

Ne këtë video shihet si Kompania WizzAir diskriminon dhe tallet me udhtarët e sidomos me ata Shqiptar,njofton InfoShqip.
Në video qytetarit me biletë të rezervuar dhe të blerë i thuhet se nuk ka vend në Aeroplan sepse WizzAir shet më shumë bileta se sa ka kapacitet aeroplani dhe pastaj në mënyrë selektive i zgjedhin klientët edhe pse kanë paguar.
Duhet potencuar gjithashtu se me këtë kompani udhetojnë 95% shqiptar për Zvicër dhe nuk ka asnjë punonjës Shqiptar stjuardez por të gjithë maqedonas./InfoShqip.com
Shiko Videon:

http://www.infoshqip.com/wp-content/uploads/2017/08/video-0-02-05-61cca731e62a7598135cac2e38d0b3b7bfe12e281b87eeb6435a95d9c041ce16-V.mp4?_=1StrugaLajmStrugaLajmStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...