Zagraçani nis fushatën për Ziadin Selën dhe Ymer Ymerin (FOTO)

Bisedë me aktivistët e Aleancës në Zagraçan. Përcollëm falenderimet për mbështetjen deri sot dhe kërkuam mobilizim për zgjedhjet e 15 Tetorit. Zagraçani kësaj radhe përfaqësohet me bartësin e listës dhe ata do ta përkrahin birin e tyre fuqishëm. Bashkë me Melin do ta vazhdojmë projektin tonë për Strugën.
#meDijedheGuxim
#9

Shtabi elektoral i ASH-së
received_10214670867234072

received_10214670866834062StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...