Zeka: Muzika është bërë pornografi (Video)


I ftuar në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, Zeka flet për familjen dhe jetën e tij si politikan, shkruan lajmi.net.

Ai tregon se si e kalon një ditë të rëndomtë ndërkohë që pjesën më të madhe të kohës deputeti, Zeka është me familjen.

Ndër tjerash, Milaimi flet për muzikën në ditët e sotme dhe cilët janë këngëtarët e tij të preferuar që i dëgjon.

Videon e plotë të Zekës mund ta shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

SPONSOR

Loading...
loading...Loading…


loading…