Ziadi Sela për Strugalajm:U sulmuva nga dhunuesit e parlamentit!

Kryetari i LR-PDSH-së Ziadin Sela në një prononcim për Strugalajm.com konfirmon se edhe ai ka qënë shënjestër e grupit që sulmoi deputetet në parlamentin e Maqedonisë.Edhe pse nuk pranoi të flas më shumë detaje Sela konfirmoi se ai ishte rrethuar dhe ndaj të tij është ushtruar dhunën .Sot në Maqedoni ndodhi e paimagjinueshmja ku deputete u sulmuan nga një grup dhunuesish pas zgjedhjes së Talat Xhaferit ënkrye të parlamentit.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...