Ziadin Sela :Dua Lipa kjo këngëtare shqiptare na bëri krenar me çmimin prestgjioz “Grammy” .

Dua Lipa kjo këngëtare shqiptare që po i tejkalon kufijtë e suksesit edhe njëherë na bëri krenar me çmimin prestgjioz “Grammy” . Ylli me famë botrore Dua Lipa tani më ndriçon fuqishëm mbi të gjithë adhuruesit e muzikës kudo qofshin ata. Të gjithë ne ju gëzohemi sukseseve të saja sepse ajo është shqiptarja jonë që po thyen rekorde, dhe e mahnit botën me talentin dhe punën e sajë.

Urime krenarisë së shqiptarëve dhe yllit botëror Dua Lipa!

Loading...
loading...Loading…


loading…