Ziadin Sela, fiton me 9 mije vota ne Struge

Ziadin Sela ne daljen e tij para gazetareve foli per fitoren ne raundin e pare  duke thene se eshte fituesi i raundit te pare ndersa sa i perket kandidatit te dyte ai tha se ka kaluar ne raundin LSDM-ja.Fitoren potencoi Sela ia dedikoj te gjithe struganeve te cilet i ben ball presioneve dhe shantazheve.Sipas Seles Aleanca ka marr mbi 9 mije vota ne Struge ndersa ne vendin e dyte suipas tij eshte LSDM-ja.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...