Zjarr te Varrezat e Ladorishtit ,reagon Zjarrfikësja

Zjarri para pak casteve ka shpërthyer në afërsi të Varrezave të Ladorishtri dhe është përhapur edhe në brendësi të tyre.Nga Njësiti Zjarrfikës informojnë se janë në dijeni të rastit dhe tashmë kanë dërguar ekipin e tyre në terren.(ZStrugalajm.com)

StrugaLajm

In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...