Reklamo ketu!

‘‘Struga Travel‘‘,aty ku duhet të rezervoni pushimet tuaja

‘‘‘Struga Travel‘‘, është një nga kompanitë ambicioze e profilit turistik me seli në Zvicër, dhe përfaqësi edhe në Strugë e cila sivjet sivjet ofron një gamë të gjërë destinacionesh turistike nga më atraktivet e të gjithë globit.‘‘Struga Travel‘‘ me menaxher Rakip Bajramin, ka kontraktuar me turoperator të njohur, lokacionet më turistike të kësaj vere.Përvec rezervimit të pushimeve verore me ‚‘Struga Travel‘‘ mund të kontraktoni destinacionet më mahnitëse turistike nga vendet europiane,ato aziatike duke filluar nga Turqia e deri në lindjen e largët apo destinacione më të kërkuara të Amerikës.Gjithashtu, përvec këtyre shërbimeve te kjo kompani mund të rezervoni bileta fluturimi me kompanitë më të njohura të transportit ajror.

Informacione të nejvojshme për ‘‘Struga Travel‘‘:

Rakip Bajrami
Manager

Struga Travel
Tischmacherhof 18
8854 Galgenen
Schweiz
CH +41762050066
MK +38973221622
info@strugatravel.ch
www.strugatravel.ch

Ofrojm: pushime verore (Beach Holiday), destinacione turistike (City Trip) dhe fluturime gjithandej.

Destinacione Speciale: Endrrën tuaj bëni realitet me ne!

Antalya(Turkey), Hurghada (Egypt), Maldives, Punta Cana, etj..
Fluturime direkte per pushime verore nga aeroporti Zürich, Basel, Friedrichshafen, Stuttgart, München, Köln, Wien, etj…

Destinacione Turistike : Udhetime te mira dhe te lira.Zbulo vendet me terheqese ne bote !
Istanbul, Dubai, Paris, Venezia, etj..
Fluturime nga Zürich, Basel, Skopje, etj..

Pse ne?
DESTINACIONE TË NDRYSHME
VENDE TË BUKURA
VENDE DETI
UDHËTIME NËPËR EUROPË
UDHËTIME TË MAHNITSHME
SUPORT TË MREKULLUESHËM

Rezervoni pushimin tuaj dhe fitoni zbritje !
Zbritje – Gutschein : 120.- CHF*
*Zbritja vlejne vetem per pushime verore dhe nga nje cmim minimal prej CHF 2500.-
CODE : SUMSOR2018