Tuna çmend fansat, mbulohet vetëm me peshqir (FOTO)

Ka shkuar i nxehti, por asesi pozat s.eksi të femrave të estradës shqiptare.

Altuna Sejdiu ka publikuar fotografi shumë seksi në Instagram, e mb uluar vetëm me peshqir.

Fotografitë u realizuan në studio në Ilinois të Chicagos.

Tuna njihet për fotografitë eksplicite dhe veprimet e pa censuruara, por viteve të fundit artistja ka ndaluar së ekspozuari aq shumë vetën.
Loading...
loading...Loading…


loading…