Zjarri djeg depon e varkave në plazhin e Strugës

Zjarri ka përfshirë depon e varkave që ndodhet në afërsi të Plazhit të meshkujve në qytetin e Strugës.Në vendngjarje janë ekipet e Njësitit Zjarrfikëses së Strugës si dhe policia.Si rezultat i zjarrit një pjesë e varkave është djegur.Si rezultat i zjarrit është krijuar tymnajë e madhe.Për momentin nuk raportohet dëme të tjera.(Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…