Reklamo ketu!

Zoran Zaevi kërcënohet me vdekje, ja kush e bën! (FOTO)

Nuk kanë të ndalur kërcënimet dhe fyerjet për tradhëti të kryeministrit Zoran Zaev. Gjithë kjo dramë me valë akuzash dhe debatesh po zhvillohet në rrjetet sociale. Por një nga kërcënimet me vdekje është edhe kjo porosi në facebook e një qytetareje nga Shkupi, ka shkruar portali Dokaz.