23 vjecari nga Struga kapet me marihuanë paditet nga policia

Policia e Strugës informon se një 23 vjecar nga qyteti i Strugës ka fituar padi penale sepse dyshohet se ka kryer veprën penale’’Prodhim të paautorizuar dhe tregtim të drograve’’.I dyshuari më 28 shkurt rreth orës 19.15 në rrugën ‘’Niko Nestor’’ në Strugë pas një kontrolli nga ana e policisë i është gjendur 7.27 gramë marihuanë.

In : Aktuale

Loading...
loading...