Ndodh edhe kjo:Në prángá vajza, i shkoi në shtëpi një mashkulli dhe e ngacmoi

Gjykata ia kishte ndaluar t’i afrohet një burri, por një grua nga Suhareka raportohet se i kishte shkuar madje në shtëpi dhe e kishte ngacmuar e shqetësuar.

Policia e Kosovës, në raportin 24 orësh, nuk njofton për raportin që kishin mes vete, porse e dyshuara është arr estuar për ngacmim ndaj tij.

“Është arr estuar e dyshuara kosovare për shkak se kishte shkuar te shtëpia e viktimës të cilin e kishte shqetësuar dhe ngacmuar. E dyshuara me vendim të gjykatës e ka të ndaluar t’i afrohet vik timës pasi ai ka urdhër mbrojtës”, thuhet në raportin e PK-së.StrugaLajm

E dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

In : Aktuale

Loading...
loading...