Aksident në rrugën Shkup-Tetovë, grua po lufton për jetë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën Shkup- Tetovë, ndërsa si pasoj ka mbetur i lënduar një person.
Në aksidentin janë përfshirë makina “Shkoda” e drejtuar nga V.N (48) dhe “Golf 3” të cilin e ka drejtuar 22 vjeçari B.R nga Shkupi.
Me lëndime të rënda ka përfunduar bashkudhëtarja në makinë golf.
Gruaja me urgjencë është dërguar në spitalin “8 shtatori” dhe gjendet në rrezik për jetë, kanë njoftuar nga policia.
Në vendin e ngjarjes është kryer ekspertizë.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...