Aksident trafiku në qytetin e Strugës,makina përplaset me çiklistin

Një aksident trafiku raportohet se ka ndodhur në qytetin e Strugës. Në vendngjarje ka shkuar ambulanca dhe zyrtarët e policisë. Siç bëhet e ditur jozyrtarisht një makinë është përplasur me një biçikletë në rrugën e liqenit në afërsi të një objekti hotelerik, ku për pasojë drejtuesi i saj ka marrë lëndime trupore. Ky është aksidententi i dytë që brenda tre ditësh ndodh ku për protagonist kanë çiklist në qytetin e Strugës. (Strugalajm.com) StrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...