Aksident trafiku në rrugën Strugë-Qafë Thanë

Një aksident trafiku raportohet se ka ndodhur në rrugën magjistrale Strugë-Qafë Thanë në afërsi të Bazës së Betonit.Në aksident janë përfshirë disa mjete motorike të cilat për pasojë kanë marr dëmtime por pa pasoja të madhe për udhëtarët.Në vendngjarje është policia e cila po rregullon trafikun si dhe po heton rastin.(Strugalajm.com)

StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...