Aksident zinxhiror në Strugë,përplasen katër makina!

Një aksident zinxhiror ka ndodhur para pakë çasteve në qytetin e Strugës në afërsi të hotel Drinit.Në aksident janë përfshirë 4 makina ku për pasojë janë regjistruar dëme matriale.Ndërkohë,raportohet për një person që ka kërkuar ndihmë mjekësore por pa pasoja të rënda.Në vendngjarje ka shkuar edhe policia që po rregullon trafikun dhe po heton rastin.(Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…