Aksident,humb jetën një person në rrugën Shkup-Tetovë

Sot në mëngjes në një aksident komunikacioni në rrugën Shkup-Tetovë, ka humbur jetën 40 vjeçari nga Tetova.

Sipas informacioneve të MPB-së, aksidenti ka ndodhur sot në mëngjes mes orës 06 dhe 08 në autostradën Shkup-Tetovë. Nga MPB thonë se A.D nga Tetova ka humbur kontrollin mbi makinën e tij “BMW” dhe është rrokullisur.

Vozitësi A.D ka humbur jetën në vendin e ngjarjes.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...