Ali Ahmeti: Akoma është herët për koalicionin

I pyetur nëse Bashkimi Demokratik për Integrim ka filluar bisedimet për formimin e përbërjes së re parlamentare, kreu i kësaj partie Ali Ahmeti menjëherë pas përfundimit të seancës konstitutive të Kuvendit tha se tani mund të fillojnë bisedimet por që akoma është herët për koalicionin dhe se ende nuk ka diçka konkrete në lidhje me bisedimet.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...