Ali Ahmeti ia merr këngës me çifteli (VIDEO)

Lideri i Bashkimit Demokratik për Demokratik, Ali Ahmeti sonte bashkë me miq e shokë ka marrë pjesë në një sofër familjare, njofton TetovaSot.

Sofra është organizuar në Bukoqi të Kërçovës, ku Ali Ahmeti shihet duke kënduar sëbashku me shokët dhe familjarët e tij nën tingujt e çiftelisë dhe violinës.

Më poshtë mund të shihni atmosferën:

StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...