Artan Dika:Në Strugë u përsërit Gostivari i vitit 2013

Artan Dika ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve të sotmë lokale duke thënë se në Strugë sot u përsërit Gostivari i vitit 2013, raporton portali “tetova1”.
“Në Strugë sot u përsërit Gostivari i vitit 2013. Megjithatë Gostivari sot tregoi se çdo gjë një ditë e ka një fund”, ka shkruar Dika.
Përndryshe në zgjedhjet lokale të 2013, Rufi Osmani humbi pasiqë të gjithë partitë tjera dhe nacionalitetet u bashkuan kundër tij dhe zgjedhjet me një diferencë të vogël i fitoi Nevzat Bejta i cili sot humbi nga Arben Taravari.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...