Bora mbulon Kroacinë, moti i ligë i afrohet më shumë Ballkanit


Gjatë ditës së sotme një pjesë e madhe e Kroacisë është përfshirë nga moti i keq me erë të fuqishme, shi dhe borë.StrugaLajmStrugaLajm

StrugaLajm

Sipas meteorologëve janë regjistruar mbi 2000 shprazje elektrike ndërsa temperaturat janë ulur nën 0 gradë.

In : Aktuale

Loading...
loading...