Burrë e grua vdesin brenda ditës!

Një ngjarje shumë e rrallë ka ndodhur në fshatin Bradash të Podujevës.

Burri dhe gruaja kanë ndërruar brenda 24 orëve.

Hamit dhe Nurije Azemi do të varrosen sot në ora 18:00 në varrezat e fshatit Bradash.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...