Digjet një shtepi në Veles, një person humb jetën

Në një shtëpi në rrugën “Vasa Koshulçeva” nr. 2 në Veles mëngjesin e sotëm në ora 05:10, zjarrfikësit e Njësitit Territorial të Zjarrfikjes (TPPE) kanë gjetur një burrë të djegur.

Vdekjen e personit të MPB-së e ka konfirmuar ambulanca, e cila ka bërë të ditur se me të mbërritur në vendin e ngjarjes kanë gjetur një person të djegur.StrugaLajm

Siç ka bërë të ditur Slavica Panova nga shërbimi i emergjencës, i cili është lajmëruar në vendin e zjarrit në orën 05:20, vetëm personi është konstatuar i vdekur.Advertisements

“Për momentin nuk dihet identiteti i personit, duhet të përcaktohet shtesë gjatë ditës nga ekipi i teknikës së Krimit të SPB Veles, prokurori publik dhe një mjek nga autoambulanca”, tha Panova
Loading…


loading…