Elita 5 solli këngën e re

Rok grupi i mirënjohur shqiptar Elita 5 ka publikuar këngën më të re.

“Natën e mirë” titullohet kënga e grupit dhe vjen pas një kohe që prej ai solli projekt për publikun.

Teksti është shkruar nga Fatmir Muja, ndërsa kënga është paraqitur edhe me videoklip.
StrugaLajm

Grupi i ka dhënë falënderim të veçantë Filarmonisë së Shkupit që është bërë pjesë e këngës.


Loading...
loading...