Hamburgeri tre kilogramë që kushton 900 dollarë


Një restorant në Tokio po shënon kurorëzimin e Perandorit të ri japonez muajin e ardhshëm, me një hamburger me përmasat e një topi futbolli, të shërbyer mes një kulaçi të lyer me pluhur ari, me një kosto prej 900 dollarësh.

StrugaLajm

Hamburgeri perandorak peshon tre kilogramë dhe është përgatitur nga kuzhinierët në një lokal mishi në distriktin Roppongi të Tokios dhe ka dalë në shitje të hënën.


Loading...
loading...