“Illirida”nga Suedia dënon sulmin ndaj Ziadin Selës!

Reagimi i Shoqatës – “Illirida”!

SHKSH”ILIRIDA” në Nybro të Suedisë, denon fuqishëm sulmin brutal në Parlamentin e Maqedonisë, si dhe sulmin fizik ndaj kreut të LR PDSH-së z. Ziadin Sela. Të gjithë shqiptarët e Nybros z. Ziadin Sela i dëshirojnë shërim sa më të shpejtë dhe kërkojnë që kryerësit e kësaj vepre të dalin para drejtësisë e të denohen!

SHKSH “ILIRIDA” – NYBRO – SUEDI 🇦🇱🇸🇪StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...