Izet Mexhiti i ‘jep gol’ Artan Grubit në fushë por jo në politikë ?! (VIDEO)

Izet Mexhiti ne nje hapje solemne te nje salle sportive..ne nje loje me penalti i ka shenuar gol Artan Grubit.

Pas tij go diti edhe Ahmeti topi i te cilit perfundoi te shtylla.

Më poshtë keni linkun ku mund ta shihni videon.

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/192821235656089

Kohëve të fundit ka pasur zëra se marrëdhëniet mes Grubit dhe Mexhiti nuk janë aq të mira, por si duket është tejkaluar kjo situatë.

In : Aktuale

Loading...
loading...